Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Irlandczycy za? Lech Kaczyński podpisze Traktat Lizboński

(3)
Jeżeli w piątkowym referendum w sprawie Traktatu Lizbońskiego Irlandczycy powiedzą 'tak', prezydent Lech Kaczyński w ciągu kilku dni ratyfikuje tę umowę międzynarodową ze strony polskiej - zapowiada współpracownik prezydenta, Paweł Wypych, w rozmowie z POLITYKA.PL
 • 2009-10-01 20:11 | jan

  Re: Irlandczycy za? Lech Kaczyński podpisze Traktat Lizboński

  LEWACKA TRAKTATOWA DYKTATURA. Traktat lizboński, to największy, mafijny przekręt w dziejach ludzkości!!! Demokracja socjalistyczna w wykonaniu Stalina może się okazać małym pikusiem. Jedyną i ostatnią nadzieją dla UE jest nieprzyjmowanie tego b. szkodliwego traktatu. Kiedyś scentralizowane republiki radzieckie, dziś zbiurokratyzowane republiki niemieckie. Jeśli P. Prezydent podpisze ten traktat, to po raz pierwszy od 20 lat nie pójdę głosować w wyborach prezydenckich. I znowu tzw. emigracja wewnętrzna. Bo nawet nie będzie gdzie przed tą dyktaturą uciekać!!!
 • 2009-10-01 23:06 | wikonwi

  Re: Irlandczycy za? Lech Kaczyński podpisze Traktat Lizboński

  Nieprawdopodobna wiadomość. A ja z złożyłem się z znajomymi że Kaczyński wywinie niewygimnastykowanego fikało. Samobójca-przecież jego elektorat tego mu nie daruje razem z Rydzykiem. Teraz zgłupiałem i nie widzę jakiego kol wiek czarnego konia na prezydenta. Tusk w dniu w którym został premierem pogrzebał swoją prezydenturę.Chyba że pis poczuł się mocny po aferze hazardowej i w zanadrzu trzyma następne króliki w kapeluszu
 • 2009-10-02 13:23 | europa ojczyzn

  Re: Irlandczycy za? Lech Kaczyński podpisze Traktat Lizboński

  Zaraz po podpisaniu L. Kaczyński powinien ogłosić, że nie będzie ubiegać się o reelekcję. Żaden zwolennik polskiej niepodległości nie zagłosuje na kandydata, który przyłożył ręki do ograniczania polskiej suwerenności - do tworzenia państwa europejskiego. Kaczyński, odejdź, bo szkodzisz Polsce.