Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jest ugoda! Za rok PZU na giełdę

(6)
Celem polskiego rządu było wycofanie się Eureko z PZU, odzyskanie nad nim pełnej kontroli oraz niezapłacenie za to zbyt wysokiej ceny. To się w pełni udało.
 • 2009-10-02 10:46 | amerger

  Ugoda Eureko vs. Skarb Państwa - Gazeta Finansowa

  Tekst na czołówce Gazety Finansowej:
  Ugoda: Zyski dla Eureko, straty dla Skarbu Państwa?
  link do artykułu o PZU:
  www.polandsecurities.com/Ugoda_GF.pdf
 • 2009-10-02 15:48 | Wojciech

  Re: Czy 5 miliardów wyłudzonych od Polaków to zysk ?

  "Sukces" ? To jest beztroska ocena z pozycji globalnego niewolnika. Namawianie opinii do wyrażania zadowolenia z powodu narodowej klęski to zjawisko całkiem nowe w globalnym bagnie.
  Finansowe organizacje robią sobie "safari" na terenach podbitych i polują na grubego zwierza. PZU było takim upolowanym polskim zwięrzęciem. To jest największy skandal w wymiarze zapisanym w konkretnej umowie . Polska jest skolonizowana i poniżana przez własne "elity" polityczne, które nie chcą i nie potrafią jej bronić.
 • 2009-10-02 20:57 | wikonwi

  Re: Jest ugoda! Za rok PZU na giełdę

  Doprawdy ten wielki sukces tak ciężko wypracowany rozmył się w głupocie hazardu.
  Po kongresowy pis fanfarami ogłosił kampanię wyborcza. a wszyscy dobrej woli ludzie doradzali premierowi Tuskowi spławienie tej politycznej miny zastawionej przez pis
  Panie Wojciechu nikt nam nie zabrania być ekspansywnym safari i krążyć po świecie. a za błędy młodej demokracji trzeba niestety zapłacić. Te 5 miliardów jest pryszczem w stosunku do tego co nam groziło a forma tej płatności ma dobre warunki.
 • 2009-10-03 12:18 | gość

  Logiczną konsekwencją powinno ( a nawet musi) być wystawienie rachunku autorom tego pasztetu: Panom Krzaklewskiemu, Buzkowi, Wąsaczowi i wielu wielu innym. Tu mieliśmy do czynienia z działaniem na szkodę Polskiej gospodarki ( a moze i Narodu- no bo w końcu to Polacy zapłaca za to). Czyli Polska=mega spółka a sprawa EURECO to klasyczne działanie na jej szkodę. I wszystko jasne: Panowie płaca z własnej kieszeni a jak nie to do "paki".Jesli ktoś zarządza spólka to za takie działania idzie do więzienia ( za działanie na szkode spólki ).
  Swoja drogą złodziejstwa przy transformacji powinny być potraktowane jako zbrodnia na Polakach i nie podlegać przedawnieniu. A potem powolutku, sztuka po sztuce byłby czas przyjrzeć się każdej transakcji zbywania majatku narodowego ( nie - nie państwowego tylko NARODOWEGO). Ciekawe kiedy politycy na to wpadna i w IPN powstanie pion prokuratorski ds afer gospodarczych w okresie transformacji?
  Pozdrawiam z kraju 6 milionów głodnych dzieci
 • 2009-10-03 20:22 | wikonwi

  Szalony narodowcu czasy wieszania już dawno minęły a ten narodowy majątek zbudowała komuna którą jak sądzę śmiertelnie nienawidzisz..
  Nienawidzić i wieszać na latarniach ale majątek to nasz Narodowców narodowy.
 • 2009-10-04 09:08 | john rush

  Re: Jest ugoda! Za rok PZU na giełdę

  Gradowi naleza sie gratulacje za PZU. Jedanze ekipa Buzka powinna pojsc do pudla bo co chcieli zrobic z PZU jest hanba i zbrodnia przeciwko polskimu narodowi.