Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przespaliśmy moment

(6)
Większość głosujących za traktatem lizbońskim, ale najlepszy moment dla Unii już niestety minął
 • 2009-10-03 22:29 | Levar

  Re: Przespaliśmy moment

  Pan Redaktor pisze:
  "Nawiasem mówiąc, przeciwnicy Unii narzekają na jej niedemokratyczny charakter, a tu proszę: garstka obsesjonatów blokuje przedsięwzięcie, za którym opowiedziała się już bardzo wyraźna większość obywateli Europy. "
  Przepraszam, czy pan kpi?
  Jaka wiekszosc obywateli Europy?
  Wiekszosci nikt nawet o zdanie nie pytal i Pan doskonale o tym wie. Ludzie tez
  wiedza, wiec nie ma sensu wciskanie im ciemnoty.
  I prosze nie wymyslac tym, ktorzy maja odmienne od Pana zdanie od obsesjonatow,
  bo nic Pana do tego nie upowaznia.
 • 2009-10-04 01:50 | Kolega Klausa (Pana Klausa!)

  Re: Przespaliśmy moment

  Kochany Mareczku!
  Jesli dla Ciebie ten antyspoleczny, niszczacy neoliberalizm europy "bilderbergerów" jest ok, bo sobie na tym dobrze zarabiac mozesz na cieplej posadce, to sie bardzo "ciesze". A jaka to jest demokracja, to kazdy widzi. Jesli Irandia nie zaglosowalaby tym razem na tak, to przeprowadzi sie 27 nastepnych glosowan, az bedzie na tak! A jak to wyglada z naszymi wolnymi i demokratycznymi wyborami bylo najlepiej widac podczas wyborów w Kosowie pod egida UE. Dla normalnego ogladacza TVN24 wszystko jest OK, ale nie wolno wam zapominac jolopy, ze szczur przyparty do muru potrafi skoczyc do gardla... Zapisz to sobie za uszami, posluszny pisarczyku neoliberalnych bufonów bez religi i sumienia.
 • 2009-10-04 07:07 | Jerzy Lica

  Re: Przespaliśmy moment

  p... bąka a bąk brzdąka. Trzeba było na pocz. lat 80-tych brać się do roboty a nie legalizować i "dynamizować" złodziejstwo. Żeby teraz być czołowym żebrakiem Europy.
  Wystarczyło rozwiązać problem emerytów, uwolnić ubezpieczenia i "rozdać" po te 100 czy 200. Sp. całe "nabożeństwo". A eurokołchoz da nam solidnie w d.
 • 2009-10-04 19:07 | Henryk

  Re: Przespaliśmy moment

  Pan Redaktor w goracej wodzie kąpany.Został zrobiony niewielki krok w dobrym kierunku.
  Tylko zjednoczona z Rosją Europa może pokonać problemy globalizacji.Na szczęście
  najwyższa półka polityków ma tego pełną świadomość.
 • 2009-10-05 01:56 | kubajurek

  Panie Redaktorze

  Nie tylko trzeba czytac ze zrozumieniem ale pisac rowiez. Wiec albo pan nie mysli, albo prezentuje standard dziennikarstwa rodem z PRL.
  Irlandczycy nie zmienili zdania, zostali do tego zmuszeni przez "demokratow" z Brukselii. Zarzadzenie ponownego glosowania jest ohydna ingerencja polityczna politbiura EU. Z drugiej strony straszakiem byl swiatowy kryzys ekonomiczny, uzyty jako "lagodny srodek perswazji.
 • 2009-10-05 12:42 | ręka w nocniku

  Re: Przespaliśmy moment

  Może Pan redaktor przypomni jaka to strategiczna decyzja została podjęta przy udziale Polski. Może ta, że mamy zlikwidować stocznie? A może ta, że mamy płacić za CO2. Ależ nie to ta, że mamy pożyczyć Islandii 600mln.