Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Król Ubu, czyli Sawicka

(11)
Proces byłej posłanki PO: Sąd musi rozstrzygnąć, czy Beata Sawicka jest sprawcą, jak chce prokurator, czy ofiarą, jak twierdzi ona sama.
 • 2009-10-06 14:35 | Albert

  Re: Jako polityk , jest sprawcą - to oczywiste

  Jeżeli ulegasz pokusie jako człowiek , to jesteś grzesznikiem lub przestępcą. Jeżeli ulegasz pokusie jako polityk i reprezentant ludzi którzy ci zaufali, to jesteś przestępcą.
  Nikt tej pani nie kazał być politykiem i reprezentować nadziei ludzi na sprawiedliwą Polskę. Ona zawiodła zaufanie wyborców. Kiedy brała łapówkę, to kpiła sobie z zasad jakie powinna reprezentować. "Szlachectwo zobowiązuje".
 • 2009-10-06 16:00 | Bejotka

  Czy cel uświęca środki?

  Prostytucja jest to świadome uczestniczenie w stosunku seksualnym w celu osiągnięcia korzyści materialnych lub niematerialnych. Osoby, trudniące się tym procederem, to prostytutki i żigolaki. Czy CBA - za pieniądze z moich podatków - zatrudnia etatowe prostytutki i etatowych żigolaków? A może w Polsce prostytuowanie się wchodzi w zakres obowiązków funkcjonariuszek i funkcjonariuszy służb specjalnych? Mam nadzieję, że proces Beaty Sawickiej przyniesie odpowiedzi również na te pytania.
 • 2009-10-06 17:43 | Monteskiusz

  Albercik, o czym ty mówisz, jakie szlachectwo, to się nazywa przyzwoitość, a poza tym to mamy niezłe przedstawienie za nasze pieniądze, chociaż biletów nie kupowaliśmy. Niech się w końcu pogzagryzają styropianowi i skończą jak była pseudolewica. Czas na zmiany, ludzie dorośli w wolonej Polsce z wykształceniem i osiągnięciami nigdy nie dobiją się do rządzenia, jeśli ta sfora się nie pozagryza.
 • 2009-10-06 17:45 | Monteskiusz

  Re: Król Ubu, czyli Sawicka

  Fajnie jest. Beata i Mariusz zawstydzili nawet TurboDymoMena.
 • 2009-10-06 23:24 | pxl666

  Re: Król Ubu, czyli Sawicka

  tylko czy sie pozagryza? kiedy wkraczasz miedzy wrony...
 • 2009-10-07 00:33 | zante

  No trzeba chyba jednak poczekać na decyzje i wyrok sądu. Jak na razie to nie wzięła łapówki jak twierdzi i wzięła jak twierdzi prokuratura. Po różnych już widowiskach i późniejszych wyrokach myślę, Albercie, że należy poczekać z "wyrokami" publiczności. Sawicka jest winna bo tak chcą niektóre media i niewinna jak chcą inne.
 • 2009-10-07 01:15 | Wojciech

  @Bejotka
  Nawet początkujący kauzyperda by podpowiedział taką linię obrony.
  "Kobieta uwiedziona" - polityk omotany przez seksownego uwodziciela. Bezbronna kobieta poddająca się namiętności, jak 43 letni reżyser P. ?
  Takie bzdury można powielać w tabloidach.
 • 2009-10-07 10:21 | wiehu

  Denerwują mnie takie gadki że CBA zmanipulowało tą Sawicką .

  Powinni jeszcze mocniej nią zmanipulować , zaprowadzić do guru i spowodować by sie zapisała do SEKTY .
  W tedy uprawiała by ogórki w ogródku i modliła się do anielskiego CBA
  Cudowne Bractwo Antykorupcyjne .

  Tak powinni zrobić !
  A potem dać jej zegarek , który gdy zadzwoni wprowadzi ją w Hipnozę .
  Tak zahipnotyzowana i pełna wiary w Bractwo już na pewno żadnego przestępstwa by nie popełniła .

  No :-)

  Oskażam CBA o to że zamiast manipulować Sawicką pozytywnie , manipulowało nią negatywnie ..

  A przyciesz mogli z niej zrobić najszczęśliwszą Kobietą na świecie .

  Gdy by tylko ją nakłonili do wstąpienia do tej Sekty ..
  Ahh ...
  ale cuż ........

  Następnym razem :-)
 • 2009-10-07 10:54 | Bejotka

  @ Wojciech. Nawet początkujący kauzyperda zorientowałby się, że chodzi nie o linię obrony Beaty Sawickiej, a o całkiem odrębny, ale ujawniony przy tej okazji proceder, uprawiany przez Tomasza "jak-mu-tam" i - być może - rzeszę jemu podobnych. Proceder ten powinien być ścigany i karany jako rażące przekroczenie uprawnień niezależnie od sprawy byłej posłanki. Łączenie tych dwóch spraw jest tendencyjnym nadużyciem. W stylu tabloidów.
 • 2009-10-07 11:08 | chris

  ja sie obawiam, ze ci "z wykształceniem i osiągnięciami" to nie sa wcale zainteresowani zeby tam sie dostac. wola zarabiac spokojnie, w wiekszosci w prywatnych przedsiebiorstwach liczac na to ze rzad nie spieprzy za duzo. a do polityki pchaja sie juz chyba wylacznie zlodzieje.szkoda ze uczciwych ludzi nie widac tak jak tych drugich.
 • 2009-10-07 19:31 | Danka

  Re: Sawicka przypomina nadwrażliwego dentystę

  pani Sawicka przypomina "czułego" i nadwrażliwego dentystę, który powinien chorym zęby wyrywać, ale taki nadwrażliwiec, w wydaniu przyjętej linii obrony , sam sobie wyrywa zęby i jeszcze płacze , że uległ takiej masochistycznej pokusie cierpienia za pacjentów.