Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lodzermensch

(4)
Minister sportu Mirosław Drzewiecki ma pecha do ludzi. W cokolwiek się zaangażował, zawsze w jego najbliższym otoczeniu znalazł się ktoś, kto ściągał na siebie – i na niego – jakieś kłopoty.
 • 2009-10-07 13:08 | Gronkoviec

  Re: Lodzermensch

  ach jakze mi zal biednego ministra Drzewieckiego. No taki krysztalowy kkoles byl a tu prosze media sie na niego uwziely.
  Szczegolne brawa dla Polityki. Brawa ze wszech miar zasluzone za obrone linczowanego krysztalowego charakteru. Tak sobie przypominam jak to jakis czas temu histroyjka rzewna sie uakazalo o niejakim Samsonie. Autorka (inna aczkolwiek nie mniej zasluzona) tez bronila krysztalowego charakteru na ktorym wstretne media dokonaly linczu.
  Obudzcie sie - zyjecie w Matriksie.

  Gronkoviec
  (przez 12 lat wierny czytelnik)
 • 2010-01-26 19:12 | tkw

  Re:Lodzermensch

  Przytoczone wyjaśnienia Mirosława Drzewieckiego - żenada. Taki biedny żuczek się okazuje, co i raz ktoś mu świnie podkłada ...
 • 2010-02-26 20:37 | Stan

  Re:Lodzermensch

  panie Drzewiecki buraki sadzi się wiosną poczekaj Pan te półtora miesiąca
 • 2010-03-17 17:16 | D.Tuck

  Re:Lodzermensch

  To są pomówienia nikt o takiej przeszłości nie mógłby być członkiem jedynej słusznej partii KC PO nie mówiąc nawet o sprawowaniu funkcji ministra przez takiego szmalcownika . Donald Tusk starannie dobiera sobie współpracowników . Ten artykuł to farsa