Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chłopska bieda

(3)
Polskie Stronnictwo Ludowe znalazło się w poważnych tarapatach finansowych.
 • 2009-10-07 16:28 | Avram

  Re: Chłopska bieda

  Oby zbankrutowali jak najszybciej! PSL tylko szkodzi.
 • 2009-10-07 20:45 | Joe

  Kpina z praworządności

  To skandal, sędzia powinien personalnie odpowiadać za tak nikczemną decyzję, ja bym go obciążył karą, w wysokości szkody, którą wyrządził PSL - 18 mln zł. To nie jest wyrok sądowy, a jakiejś represyjnej bojówki, ewentualnie kogoś, kto nie ma pojęcia, że prawo ma służyć społeczeństwu, a nie działać na jego szkodę. Co za różnica, na jakim koncie są pieniądze, skoro można ustalić wszystkie operacje?? Gdyby pieniądze były lewe, to co innego, ale nie są, więc w czym problem, w biurokratycznej tępocie, czy w czynieniu z prawa narzędzia politycznego sabotażu? Pewnie niedługo za przejście na czerwonym świetle będą orzekać karę śmierci (dla członków PSL).
 • 2009-10-13 16:28 | obywatel

  zgadzam się PSL to pasożyty!