Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Miejsca lepsze, miejsca gorsze

(1)
2009-10-09 10:29 | punkt2308
Czy dobrze zrozumiałem, że nie ma miejsc gorszych i lepszych, leżących pod dobrymi lub złymi gwiazdami, że faktycznie nie było Wschodniej Europy, a była Europa z miejscami gdzie żyli ludzie gorsi lub lepsi (i jest tak nadal)?
Czy to dlatego jako Polak czuję się współwinny holokaustowi, mimo że to właśnie moją rodzinę mordowano w Dachau i Fordonie, wysiedlano...
Czy dlatego tak ciężko mi żyć obok "Doliny Śmierci" w Fordonie, miejsca gdzie w 1939 roku zamordowano setki Polaków i Żydów, a które obecnie (2009r.) Kościół katolicki zawłaszcza sobie dla swoich obrządków?
Czy dobrze zrozumiałem, czy mam spierać się z panem Bieńkowskim?