Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasza i wasza kasa

(6)
Świat Internetu oszalał na punkcie serwisów społecznościowych. Miraż krociowych zysków kusi sieciowych przedsiębiorców.
 • 2009-10-09 12:37 | Baron

  Re: Nasza i wasza kasa

  Ech, polskie serwisy w dłuższej perspektywie są skazane na upadek lub wykupienie/integrację z zachodnimi.

  Po co komu konto na goldenline, NK czy innym gronie, jeżeli cały świat chodzi na Facebooku, MySpace i Linkedinie? No chyba, że ktoś chce się kisić we własnym sosie...
 • 2009-10-10 21:21 | piwoholik

  Re: Nasza i wasza kasa

  "Na razie debiut śledzika przeszedł bez większego echa."
  Może przeszedł bez echa w prasie drukowanej, jednak w internecie o śledziku pisze się bardzo dużo - i bardzo źle. Śledzik w praktyce służy prawie wyłącznie przesyłaniu "łańcuszków szczęścia" w jaki sposób niby można go wyłączyć, zaś w internecie pojawiła się masa stron z rzeczywistą instrukcją usunięcia śledzika ze swojego profilu, a tak naprawdę ukrycia wyświetlania tego modułu w swojej przeglądarce (modyfikacja styli).
  Podsumowując: użytkownikom nk.pl mikroblogging pod nazwą "śledzik" tak bardzo nie przypadł do gustu, że albo projekt zostanie zakończony, albo sama nk.pl może mieć bardzo poważne problemy z odpływem użytkowników.
 • 2009-10-14 12:19 | micho1984

  Ja osobiście preferuję specjalistyczne serwisy społecznościowe dotyczące konkretnej branży w której pracuję - elektroonline
 • 2009-10-16 21:43 | Alkortrade

  Co tak naprawde daje zarobic? Brak emocji!

  Na niepewne czasy najlepsze są mechaniczne modele transakcyjne. Coraz więcej funduszy z tego korzysta. Polecam zapoznanie się z tematem i np. zaprojektowanie własnego systemu do podejmowania decyzji inwestycyjnych alkortrade.biz Mysle ze warto poczytac...
 • 2009-12-20 17:57 | arm

  Re:Nasza i wasza kasa

  "Popularność tej nowej formy komunikacji potwierdzają najnowsze sondaże Polskiego Badania Internetu (PBI). Serwisy dla miłośników gier i amatorów plotek zeszły na dalszy plan; najbardziej absorbują uwagę Polaków właśnie serwisy społecznościowe: korzysta z nich aż 70 proc. internautów, a poświęcają im aż 20 proc"

  Zna ktoś link do źródła tych badań?

 • 2012-12-06 12:02 | Mem

  Zarabiają na naszych danych

  Wszystkie serwisy społecznościowe zarabiają na naszych danych tutaj była o tym mowa