Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gwiazdy w futrach

(2)
Dzisiejsze filmy przyrodnicze to prawdziwie pasjonujący spektakl. Jest w nim suspens, spektakularne ujęcia, trzymająca w napięciu fabuła.
 • 2009-10-11 14:33 | cover

  Re: Gwiazdy w futrach

  Filmów ukazujących drugą stronę medalu: bezwzględność zwierzęcej walki o byt, osłupiającą brutalność łańcucha pokarmowego, pożeranie jednego gatunku przez drugi – nie ma za wiele.

  Jak nie ma, wystaczy wlączyć National G. albo Animal Planet, krwawe sceny polowania i pożerania dominują.
 • 2009-10-18 19:38 | Ruapehu

  Re: Gwiazdy w futrach

  Wszystko pieknie, tylko czemu Polityka wizela sie za wypuszczenie serii po tak zawyzonej cenie? Oryginalne wyganie na 5 DVD (po trzy odcinki na plyte) kosztuje obecnie na amazonie w UK 10 funtow. Czy to troche nie przesada sprzedawac inaczej opakowany produkt (+ polski lektor) za 4 razy wiecej?