Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To są według Was naprawdę afery?

(7)
2009-10-11 15:24 | Artur
A gdzie są przestępstwa? Jest naganne zachowanie, arogancja i chamstwo tam, gdzie być go nie powinno. Przesadzacie nazywając te wydarzenia aferami. A jak nazwiecie prawdziwe afery, gdy naprawdę się wydarzą? Niedługo Prokuratura umorzy wszczęte śledztwa z uwagi na brak śladów przestępstwa i zostanie tylko fetor z PiS-owskiego szamba i smrodliwych bąków CBA.
A szanującym się dziennikarzom pozostanie wstyd, że dali się wciągnąć w te upichcone przez CBA "afery".