Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Baza bez bazy

(9)
To nie tylko kryzys finansowy - ta organizacja jest cieniem dawnej potęgi.
 • 2009-10-14 18:16 | estees

  Re: Baza bez bazy

  Bardziej napuścić na siebie te wszystkie twory al kaidy, bractwa, hamas i talibów i niech sie wycinają.
 • 2009-10-14 19:44 | wiehu

  Re: Baza bez bazy

  Wiosek z tego taki że niedługo zakończy się wojna .
  Jak zniknie Al Kaida nie będzie powodu prowadzić bić się z nimi ,cel zostanie osiągnięty.

  A Talibowie sobie wrócą do siebie ( czy tam połowy tego co mieli )
 • 2009-10-15 09:57 | Jan

  Re: Baza bez bazy

  POLITYKA, to było zawsze COŚ. Teraz też, ale jakby trochę zbladło. Muszą być wielkie siły, czarne, tajemnicze, o których nie wolno pisać ani mówić. Przecież redaktorzy POLITYKI WIEDZĄ jak było … i milczą. Ciekawe, ile jeszcze Polaków będzie musiało zginąć w Afganistanie i Iraku. 11 września nie mogło być tak, że samolot uderza o Pentagon i nie zostaje ani wrak kadłuba, ani silniki ani skrzydła. I jeszcze to utajnianie zapisów recordingu. Oto „największa demokracja świata”. Mogą sobie na to pozwolić. MATRIX. A prasa milczy. POLITYKA też. To co mówi rozsądek nazywa się TEORIĄ SPISKOWĄ. To co było spiskiem. PRAWDĄ. No ale … i tak tego nie puścicie.
 • 2009-10-15 09:57 | tadz10

  Re: Baza bez bazy

  wojna sie w afganistanie nie skonczy bo jej nie ma i nigdy nie bylo. Celowa destabilizacja regionu i bujdy o alkaidzie jest na reke nie tylko usa.poczekamy zobaczmy z afganistanu juz tylko rzut beretem do iranu a o to przeciez chodzi.
 • 2009-10-15 13:52 | Herstoryk

  Re: Baza bez bazy

  Autor, zapewne rozmyślnie, w imię poprawności politycznej, pomija drugiego, a może nawet i pierwszego rodzica islamskiego terroryzmu - Izrael i jego bandycką politykę na zrabowanej Arabom ziemi.
 • 2009-10-15 16:19 | wiehu

  Ja to bym PiS pozwał jak bym miał taką akcje z teoriami spiskowymi ..

  To oni nonstop coś sugerują ,tylko że jak by życie było tak logicze jak twierdza to już dawno bym był najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi.
 • 2009-10-15 19:01 | tadz10

  Wiehu, zachecam do poszezenia wiedzy z tematu z pominieciem propagandy mediow nie tylko polskich dotyczacej WOJNY (?) Z TERRORYZMEM(???).
 • 2009-10-15 20:42 | wiehu

  Wiem o tym i jestem temu przeciwny ale to jest oddzielna kwestia .
  Wojsko działa w sposób przemyślany i dość perfidny ,obejrzyj sobie Tronsfomersów 1 i 2 , a zobaczysz kto pomagał przy produkcji tego filmu ,ale...

  oni robią to co robić powinni taka jest ich profesja nie zmieni się tego jeżeli mają być nadal wojskiem ,jedyne co można zrobić to być przeciwny istnieniu wojska i wszelkiej broni służącej do zabijania , ogłuszania itd

  Jeśli jesteś zwolennikiem istnienia wojska jako takiego to musisz tolerować ich metody bo to jest istota tej profesji , jak nie tolerujesz metod jesteś przeciw wojsku ..

  Wiec jesteś pacyfistą a jesli tak to twoim obowiązkiem jest uczestniczenie w marszach przeciwko wojnie i branie udziału w obywatelskiej aktywności na rzecz zaprzestania zbrojeń.

  Kiedy byłeś ostatnio na jakimś marszu !??
  Może jednak nie jesteś pacyfistą , tylko cichym zwolennikiem tych metod !?  p.s
  Jeśli coś mówisz to bądź konsekwentny albo nic nie mów .
 • 2009-10-16 11:09 | tadz10

  Wiehu, to tylko stwierdzenie faktu a nie teoria spiskowa.Polityka wie dlaczego jestesmy w Afganistanie tylko nie wolno im o tym pisac.
  A sprawa pacyfizmu eh! Wojsko to dobre dla niewyksztalconych dzieci albo oszolomow.Marnowanie zycia mlodym ludziom a pod koniec jak czlowiek ma dosc to zachecaja bys wrocil i obiecuja gory zlota.A jak wrocisz to odrazu do Iraku!
  Zgadzam sie.