Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fundusze mają się nieźle

(2)
Coraz lepsze wyniki w wydawaniu unijnych pieniędzy mogą być dla rządu kołem ratunkowym po olbrzymich szkodach wyrządzonych przez aferę hazardową.
 • 2009-10-14 21:40 | parker

  Re: Fundusze mają się nieźle

  Szczególnie trzeba docenić obiektywizm autora.
  W ostatnich ocenach sytuacji ekonomicznej Polski, zauważałem daleko idącą niechęć autora, od wyrażenia pozytywnej opinii, na temat polityki rządu.
  Wyraźnie widać, że się Pan Redaktor przełamał.
  Oby teraz rząd nie zawiódł.
 • 2009-10-15 00:37 | ciemny_lud

  Re: Fundusze mają się nieźle

  Nawet w tak dobrze i wszechstronnie poinformowanej "Polityce" tygodniku czytam sąd powielany przez tele - i tabloidy.
  W pierwszym, a nawet drugim roku siedmioletniego budżetu unijnego nie sposób wiele wydać. Z kolei rozliczenie końcowe działań wykracza poza datę formalnego zamknięcia budżetu: 2013. Taki jest schemat działania Unii, najzupełniej racjonalny (najpierw konkursy, zezwolenia na budowę etc.) Kiedy słyszę o niewykorzystaniu funduszy unijnych w pierwszym roku nowego budżetu to zaraz mam przed oczami dziarskiego reportera TVN24, który w pare tygodni po przyznaniu Polsce prawa organizowania Euro 2012 zameldował się na terenie przyszłej budowy stadionu i dramatycznie a także oskarzycielsko oznajmił; "Nic się nie dzieje, nikt nawety nie wbił szpadla". Bardzo był z siebie zadowolony...