Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paragraf 2

(3)
Prezydenta RP najskuteczniej można obrazić po pijanemu. VIP nie musi się upijać. Wystarczy, że jego wypowiedź, jak np. Lecha Wałęsy, że „durnia mamy za prezydenta”, nagłośnią media. W obu przypadkach do akcji wkracza prokurator. Ani PiS, ani PO nie chcą tego zmienić.
 • 2009-10-15 06:03 | Albert

  Re: mali ludzie i małe państwa są bzdurnie naburmuszone

  Ponieważ sankcje te są "wybiórczo" stosowane i tylko w stosunku do bezbronnych obywateli , to powinny być zniesione. Stosowanie takich przepisów do oceny naszych wypowiedzi w stosunku do polityków , których nie widzimy na oczy i do których nie możemy się nawet zbliżyć fizycznie jest poważną przesadą.
  Jednak nie można dopuścić, aby obrażano interweniujących policjantów , czy urzędników państwowych .
 • 2009-10-15 12:00 | jan

  Re: Paragraf 2

  Podobno w czasach Władysława Gomułki, człowiek który powiedział że Gomułka jest głupi został skazany za ujawnienie tajemnicy państwowej.
  A swoją drogą taki proces o obrazę jest najlepszym sposobem nagłośnienia tez obrażającego, o których bez procesu mógłby sie nikt nie dowiedzieć.
 • 2009-10-17 10:48 | am

  i wlasnie cos takiego dzieje sie teraz w szczecinie- krytykowanie prezydenta tego miasta na forum regionalnym gazety wyborczej, doprowadzilo do tego, iz kilka osob zostalo wezwanych na policje...