Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odłączeni

(2)
Świetne dziennikarskie „kawałki”
 • 2009-10-15 12:58 | ilona

  Re: Odłączeni

  bardzo dobra ksiazka, napewno spodoba sie wszystkim miłośnikom historii i nie tylko...
  dostalam ja od Mamy, ktora kupila ja przez sms., ksiazka jest dosc kontrowersyjna, musze przyznac ze "otworzyla mi oczy" ...
  Bielas jest fenomenalna !!!
 • 2009-10-16 18:12 | nikifora_fanka

  ksiazke jest wspaniala,jest najlepsza jaka przeczytalam ostatnio. jesli chodzi o kontrowersyjnosc - gdyby nie byla - nie byla by poczytna! kontrowersyjnie tez zrobila twoja mama zakup. jak to przez sms? nie do konca wiem co mialas na mysli