Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ogrody w pępku

(2)
Jedzie człowiek przez Podkowę Leśną pod Warszawą, czyli przez Pępek Europy (u nich najwięcej ludzi na całą Polskę poszło do głosowania w czerwcowych eurowyborach, przez co wygrali to miano), i może z okna pociągu lub samochodu nie zauważyć, że przez miejsce niezwykłe jedzie, z duszą miejsce, naznaczone, kultowe.
  • 2009-10-16 03:52 | abc

    Re: Ogrody w pępku

    Ta Staniszkisowa (-ówna ?) wybudowala sobie dom na gorce, z ktorej dawalo sie jezdzic na nartach. Strasznie ta Podkowa spowszechniala, kazdy kto troche zarabia, to akurat tu chce dom stawiac.
  • 2009-10-17 11:53 | joanna kopytowska

    Re: Ogrody w pępku

    Ja mieszkam w Brwinowie tuż obok i cały trójkąt własciwie połączonych misteczek - ogrodów Milanówek - Brwinów -Podkowa Leśna uważam za magiczny , niegdyś mieszkałam w Warszawie , także w Paryżu , tylko tu jednak udało mi się wielokrotnie spotkać bażanty , jeże, kormorany , stadko sarenek , dużo kaczek żyje w brwinowskim parku i wiele osób je karmi, niestety także często ludzie pozostawiaja tu bezdomne psy i koty a schronisko w Milanówku nie przyjmuje bezdomniaczków z Brwinowa , nawet do końca nie wiadomo jakie mają prawo tam szukać ratunku , byc moż ktos z czytelników Polityki zaadoptuje 2śliczne koty - kicie Pamelę - białą wysterylizowaną kocią damę i Łatusia biało czarnego przytulaka - 0 22 729 56 35