Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

20 lat transformacji polskiej gospodarki. Punkt wyjścia, przebieg, rezultaty.

(1)
2009-10-19 12:54 | WSB
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na konferencję naukową „20 lat transformacji polskiej gospodarki. Punkt wyjścia, przebieg, rezultaty"
25.11.09 - 26.11.2009

Konferencja adresowana jest do pracowników naukowych, a także innych osób zainteresowanych tematyką transformacji polskiej gospodarki.

Celem spotkania jest analiza i ocena dwudziestu lat przemian w Polsce z punktu widzenia gospodarczego, politycznego i społecznego. Uczestnicy będą dyskutować o sukcesach i porażkach transformacji i odpowiadać na m.in. na pytania: czy istniała jakaś realna alternatywa w zakresie sekwencji, tempa i charakteru przyjętych podczas naszej transformacji rozwiązań.

W pierwszym dniu Konferencji swoje wykłady na sesjach plenarnych wygłoszą wybitni ekonomiści, m.in. prof. Leszek Balcerowicz, prof. Marek Góra i prof. Bogusław Fiedor. Z kolei w drugim dniu Konferencji obędzie się sesja plenarna o charakterze wspomnieniowym, poświęcona okolicznościom zapoczątkowania reform w końcu 1989 r. Ponadto w ciągu obu dni Konferencji odbędą się sesje tematyczne, podczas których nastąpi prezentacja nadesłanych referatów.

Dodatkowe informacje na stronie: http://www.konferencja.wsb.pl/poznan/konferencja20