Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W stronę cyrku

(2)
Z dużym zażenowaniem obserwuję rozgłos wokół „walki stulecia' jaką mają w najbliższą sobotę stoczyć Tomasz Adamek z Andrzejem Gołotą.
 • 2009-10-20 14:19 | Gozajmas

  Re: W stronę cyrku

  Czesc Tadziu!
  Jak zwykle masz racje.
  Zwyciesca tego pojedynku ma podobno walczyc z jednym z braci Kliczko.
  Czy to prawda?
  Zbyszek F.
 • 2009-10-20 18:44 | Monteskiusz

  Re: W stronę cyrku

  System punktacji zawodników w ringu, wprowadzony przez federację boksu amatorskiego zabił tą dyscyplinę sportu tak skutecznie, że aż jest to odczuwalne w boksie zawodowym i w walkach o mistrzostwo świata w boksie zawodowym, zamiast byłych mistrzów olimpijskich oglądamy chuliganów z ciemnych zaułków. Tacy zawodnicy są łatwym materiałem dla tych przelicznych federacji boksu zawodowego, bo nie mają do czynienia z nikim poważnym, mogącym się postawić. Dla tych macherów ważne jest, ażeby zawodnik odpowiednio groźnie wyglądał, umiał machać szybko rękami, a poza ringiem był nikim. Który z tych menago przepadał za Lenoxem Luisem - moim zdaniem ostatnim inteligentnym bokserem wagi ciężkiej - niepasującym do wizerunku z poprzedniego zdania.