Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Afera jagiellońska

(4)
Jeśli w sprawie rakiet jest jakiś wątek wymagający wyjaśnienia, to nie hipokryzja Wassermanna ani uczciwość El-Assira, tylko rola Pałacu Prezydenckiego w eksporcie broni do Gruzji.
 • 2009-10-21 10:21 | xennax

  Re: Afera jagiellońska

  Dolaczam do autora , ciekawe co to za poziom polityki - polityka jagiellonska? Co za sci - fi . Po ostatnim raporcie w sprawie Gruzji powinno sie przypomniec prezydentowi ze drogi Michal S niezle go nabral a Polska dala sie wciagnac w popieranie awanturnika - to tez jest polityka jagiellonska ?
 • 2009-10-21 13:49 | dr Kleks

  A tak sobie leciał .....

  "Co robił zastępca szefa kancelarii Lecha Kaczyńskiego u boku handlarza bronią w drodze do Tbilisi"?
  ..
  Panie Dziennikarzu, zastępca szefa kancelarii leciał samolotem - tym samym, którym podróżował szef Bumaru wraz ze swym gościem El Assirem, handlarzem bronią. A Bumar w niewielkim stopniu przypomina fabrykę słodyczy.
  ..
  "I co myśleli sobie urzędnicy głowy państwa, firmując zbrojenie Gruzji na rok przed wojną z Rosją"?
  ..
  Pewnie zastanawiali się nad pójściem do wróżki lub zapytaniem Kaszpirowskiego, ale on jeszcze mniej wiarygodny.
 • 2009-10-21 15:27 | konfrater

  Re: Afera jagiellońska

  Nie od rzeczy będzie przypomnieć, że prawdopodobnie w tym samym mniej więcej czasie w Gruzji wił sobie gniazdko Izrael, któremu taki lotniskowiec w ataku na Iran byłby wyjątkowo przydatny. W takim razie upór i zapalczywość Dużego Pałacu w temacie "tarcza rakietowa" staje się jakby lepiej wyjaśnialna, można rzec...
 • 2012-07-29 16:22 | arybaczyk

  Re:Afera jagiellońska

  jakis update do tej historii?