Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stomma PFP

(1)
2009-10-23 08:54 | Jerzy O.
Szanowny Panie Profesorze!
Faktycznie - no i na co Panu przyszło...Napisał Pan /skoro tak się Panu wydaje, to pewnie tak jest/ limeryk. Podobno każdy pisać może..., ale też nie każdy powinien. Limeryk jest gatunkiem poetyckim. Ale nie każda rymowanka jest poezją. Pewnie czytał Pan kiedyś Karola Maya. Chyba w "Winnetou" występuje taki fragment, w którym jeden z bohaterów tłumaczy znajomemu traperowi, co to jest poezja. Według niego jest to umiejętność składania słów do rymu, np. Dicku - byku.
No to się Panu udało; jest Pan także poetą. Gratuluję! Gdy ma się stałą rubrykę do dyspozycji, to można bezkarnie pisywać wszelkie głupoty /vide np. - Pańskie razważania na temat wyższości demokracji ludowej nad demokracją/.
Takich mamy dzisiaj profesorów. !
Pozdrowienia dla Basi - Jerzy.