Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koniec "Polityki"

(2)
2009-10-23 12:45 | alex
Od wielu lat jestem czytelnikiem Polityki. Ale koniec,więcej już tej gazety nie kupię. Zawsze pojawiały się w niej artykuły, z którymi się nie zgadzałem ale to co robicie od pewnego czasu to po prostu obraża inteligencję średnio rozgarniętego człowieka. Trudno jest znaleźć artykuł, czy felieton, w którym nie próbowalibyście "dowalić" Kaczorom. A obecny atak na CBA i jego byłego szefa jest tak grubo szyty, że tylko wydaje świadectwo wiarygodności piszącym tego typu teksty dziennikarzom.