Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowy rząd w Berlinie

(3)
2009-10-27 19:33 | Polityka.pl
 • 2009-10-27 19:33 | longin

  Re: Nowy rząd w Berlinie

  Autor nie pisze ze starzy i nowi ministrowi zastosowali sie do slów hrabiny Sierakowskiej iz "zawsze nalezy sie zachowywac jak nalezy" i odebrali swoje dymisje/nominacje od Prezydenta - w przeciwienstwie do naszych wolów którym nie chcialo sie ruszyc 4 liter do palacu Prezydenta RP. Nie zacytowal tez slów przewodniczacego Bundestagu który poslom przypomnial ze zostali wybrani a nie namaszczeni....Gdzie naszym cmentarnym (!)tandeciarzom z PO do nich !!! Moze autor wyda jakas CD albo Buch azeby ci eksperci od "dorzynania watah" i ludobójstw wiedzieli jak odjechac (wenn die Stunde schlägt) na smietnik historii !???
  Ah, bitte,bitte !
 • 2009-10-28 11:15 | GallAnonim

  Jakze to jest jakosciowo lepszy, 10 razy bardziej kompetentny komentarz, niz ta ostatnia pisanina Semki z Rzepy - niby na ten sam temat, ale jak niebo a ziemia !
  Gratulujemy Panu Krzeminskiemu !