Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sprawcy i winni

(4)
2009-10-28 07:33 | Polityka.pl
 • 2009-10-28 07:33 | Irasiad

  Re: Sprawcy i winni

  Karę solidarnie powinni zapłacić winni tego całego bałaganu i to ze swoich prywatnych pieniędzy. Niby dlaczego społeczeństwo ma płacić za wydłupy różnych Wojciechowskich, Naimskich i innych bałwanów ? Niech płacą sami.
 • 2009-10-28 10:11 | chłop a Chłopów

  Re: Sprawcy i winni

  Fachowcem od spraw gospodarczych w PIS-ie jest pan Jacek Kurski.Pani Joanno proszę zwrócić się do pana posła o komentarz w tej sprawie.On brał udział w debacie poświęconej stoczniom w sejmie ze strony PIS-u.Jakież celne argumenty płynęły z jego ust.Bardzo logiczne wnioski i takie tam różne odnośniki do rządzących.
 • 2009-10-29 00:37 | rs_

  Nie rozumiem. Społeczeństwo wybrało sobie takich zabawowiczów, to społeczeństwo zapłaci. Każdy ze swoich prywatnych pieniędzy.