Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bombę rzuć!

(2)
Świat bez broni jądrowej? Za tę wizję Barack Obama odbierze w grudniu pokojową Nagrodę Nobla. Rozbrojenie atomowe to klamra jego polityki zagranicznej.
 • 2009-10-29 10:19 | http://chlebus.eco.pl/GiS.htm

  hmmm

  To poniekąd najtrudniejszy temat:
  kończą się rozwiązania ekonomiczne,
  zaczynają się siłowe.
  Globalna polityka jest w tej właśnie fazie.
  Dokąd to prowadzi? Kto wie?
  Kto - kogo? Kiedy? Gdzie?
  Ciekawe to - prawda?
  Perspektywa pcheł tonącego psa.
  Cóż.
 • 2009-10-29 20:57 | Henryk

  Re: Bombę rzuć!

  Wyścig zbrojeń nie zapewnił dominacji i nie uchronił świata przed lokalnymi konfliktami .Jednak pogłębiając kosztami niewydolność systemu ekonomicznego państw Układu Warszawskiego, przyczynił się do jego upadku.Z klubu atomowego wyodrębniły
  się mocarstwa posiadajace zdolność ataku z przestrzeni kosmicznej.Zamrożenie zaisniałej
  sytuacji w dalszym ciagu gwarantuje utrzymanie pokoju światowego.Wyzwala równocześnie
  olbrzymie środki na techologie przyszłości np.napędy elektryczne,bezprzewodowe transmisje pakietów cyfrowych,wytwarzanie w kosmosie i inne będące dopiero projektami..
  cyfrowych