Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Inna para kaloszy

(5)
2009-10-29 18:44 | Polityka.pl
 • 2009-10-29 18:44 | andy

  Re: Inna para kaloszy

  Smuda ma talent do budowania drużyny ? Być może - ale z udziałem obcokrajowców ściąganych przez niego do klubu. W kadrze to nie to samo. Do tego te "zbudowane" przez niego zespoły zwykle mocno obniżają loty po jednym, góra dwóch sezonach. Poza tym spójrzmy którąż to drużynę aktualnie (jeszcze) prowadzi Franz. Zagłębie Lubin - najgorszy zespół ekstraklasy :) Zaiste piękna rekomendacja na stanowisko tzw. selekcjonera.
 • 2009-10-29 19:27 | xo

  Re: Inna para kaloszy

  Trzymam kciuki za p. Smudę. Wszyscy wiedzą, że z piachu bicza nie ukręcisz, ale mimo wszystko powodzenia. Gdyby jeszcze szef PZPN i jego działacze mieli taką mentalność jak "Franz" to odbicia się od dna gwarantowane..... .
 • 2009-10-29 22:57 | Artur

  Re: Inna para kaloszy

  Panie Marcinie,

  W obecnej dekadzie Polska Reprezentacja wystapila na trzech turniejach mistrzowskich. W Koreii/Japonii zdobyla 3 punkty, tyle samo w Niemczech, no i jeden na ME w ubieglym roku.
  Dlaczego przypominam te znane fakty? Aby podkreslic ze ostanimi czasy nie istniala zadna korelacja pomiedzy jakoscia spotkan eliminacyjnych (ktore byly nieraz doskonale) a poziomem wystepow na imprezach finalowych. Za Gorskiego, Gmocha, a przede wszystkim Piechniczka Polska byla zespolem TURNIEJOWYM. Smuda ma wiele czasu na dobor zawodnikow i odpowiednie ich ulorzenie. Nie ma znaczenia ze Polska bedzie grala tylko towarzysko. Dla celow przygotowawczych to sprawa trywialna. Co do przeciwnikow. Czechy, Chorwacja, Serbia, Bulgaria, Rosja, Szwecja, Norwegia, Szkocja, Irlandia beda optymalnymi sparing partnerami. A i te zespoly z gornych eszelonow (Niemcy, Wlochy, Anglia, Holandia) beda chetne do zapoznania sie z warunkami w Polsce i do rozegrania spotkan towarzyskich. Nie ma co narzekac "tak na wszelki wypadek". Bialo-Czerwoni musza przygotowac sie do 7 spotkan ktore beda rozegrane w ciagu niespelna trzech tygodni. Jest to do zrobienia. Wierze w medal!
 • 2009-11-01 18:17 | środkowy

  Zgadzam się w zasadzie z artykułem,ale już z opinią andy niezupełnie.Rozumiem ze nie wszyscy mają pojęcie o sporcie zwanym piłka nożna,ale jakieś minimum trzeba mieć jeżeli chce się na ten temat pisać.Po pierwsze;ta najgorsza drużyna w chwili gdy brał ją p.Smuda miała 0 pkt i - 16 bramek,czyli wziął raczej kiepski materiał.Obecnie ta sama drużyna ma 9 pkt i do czasu zakończenia swojej pracy w Zagłębiu,jeszcze parę punktów zdobędzie.Marzeniem byłoby dostać najlepszą ligową drużynę i poprawiać jak to skuteczne robi p.Zieliński w Lechu,nieprawdaż?Ja jestem spokojny i ważne aby tzw dziennikarze sportowi dali sobie spokój na jakiś czas,pouczyli się trochę tej dyscypliny,pogadali z fachowcami i pozwolili Smudzie robić swoje a na meczu otwarcia EURO 2012 wielu ludziom szczęki poopadają.Co daj Boże amen.