Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rosja proponuje trójstronne spotkanie Polsce i Litwie

(1)
2009-10-29 21:42 | edukacyjny
jest to NOWA jakość w POLITYCE! Problem polega na tym,iż rzecz dzieje się nie przed 10 10 2009 lecz po DACIE podpisani przez stronę polską TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO Konstytucji UE transformacji suwerenności w TRAKTATOWĄ.A Rosja jest częścią EUROPY. Ale po tej DACIE RP nie może wyrazić zgodę na propozycję Rosji bez zgody UE!na obcym terytorium!Po podpisaniu TRAKTATU przez Czechy rozpocznie się bowiem III -Wojna Światowa - DATĄ powstania UE jest DATA 9 maja 1945 i DATA ratyfikacji TRAKTATU przez wszystkie kraje członkowskie UE.Jak zatem z powyższego wynika Rosja podjęła próbę nakłonienia RP ... do przejścia w ... wojnie eurodolarowej ...w warunkach obowiązywania Kapitalizmu prawdziwego(unijnego nieamerykańskiego)... na stronę Rosji. _________________________________ Polityka to jest gra w szachy a nie w warcaby!