Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ławrow proponuje spotkanie Polsce i Litwie

(1)
2009-10-30 13:24 | edukacyjny
Ławrow proponuje spotkanie Polsce

2009-10-29 20:37 WPROST.PL
Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow zaproponował w czwartek na spotkaniu w Moskwie ze swym litewskim odpowiednikiem Vygaudasem Uszackasem zorganizowanie na początku roku 2010 w rosyjskim obwodzie kaliningradzkim trójstronnego spotkania ministrów spraw zagranicznych Litwy, Polski i Rosji.

Informując o tym szef litewskiej dyplomacji powiedział agencji BNS, że poparł inicjatywę Ławrowa, a takie spotkanie posłużyłoby omówieniu rozwoju stosunków między Unią Europejską a Rosją ze szczególnym uwzględnieniem roli enklawy kaliningradzkiej.
Uszackas powiedział, że podziela stanowisko ministra Ławrowa dotyczące rozwoju litewsko-rosyjskich stosunków dwustronnych. "Rozumiemy, że jesteśmy sąsiadami, że pozostaniemy sąsiadami i musimy zbudować podstawy takiej współpracy, która będzie korzystna dla narodów obu państw" - powiedział Uszackas.
______________________________________________________________________________
REDAKCJA

Zapytanie

Dlaczego w/zacytowana informacja PAP o najwyższej randze znaczeniu politycznym ... nie została zamieszczona na łamach portalu POLITYKA ?
Jak to należy rozumieć? jakiś ... Kryzys światopoglądowo-kadrowy w Redakcji po upadku marksistowskiego ?po DACIE podpisania TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO Konstytucji UE (ustawy NADzasadniczej)transformacji sywerenności poPRL-skiej w TRAKTATOWĄ??

(Forum WPROST PL (1) komentarzy (3))