Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szkoły Wyższe Tego & Owego

(2)
2009-10-30 16:09 | Polityka.pl
  • 2009-10-30 16:09 | Wykładowca

    Re: Szkoły Wyższe Tego & Owego

    Z przyjemnością przeczytałem w POLITYCE z 31.10.09 wywiad z panem Krzysztofem DOŁOWYM. A Panu prof. dr hab (i pewnie czł. rzecz. PAN ?) Mirosławowi Szrederowi chciał bym powiedzieć, że uprawiana przez Polskich Ekonomistów stayystyka była bardzo dobra jakieś 100 lat temu. A Ekonometria - polska - nie przysfoiła sobie jeszcze rozkładu szeregów czasowych na główne składowe i elementów Teorii Chaosu Deterministycznego. Zacofanie oceniam na około 25 lat.
    Pozostaję z szacunkiem, wykładowca prognozowania procesów ekonomicznych.