Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prokurator jest niewinny

(3)
2009-10-30 22:13 | Polityka.pl
  • 2009-10-30 22:13 | Jerzy z O.

    Re: Prokurator jest niewinny

    Jakie są zapisy koncesyjne dla TVN ? To co wyrabia ta stacja i jej dziennikarzyny przechodzi ludzkie pojęcie. Właściwie żadna rzetelna debata publiczna, na dowolny temat, nie jest możliwa w tej zakochanej w sobie telewizji. I te codzienne tabuny politycznych miernot,i to permanentne szczucie motłochu, zgroza. Gdyby gdzieś w tym kraju urodził się jakiś mały Hitlerek, w trymiga wyniesliby go do władzy. Może więc jakiś okolicznościowy mały zniczyk dla TVN,pod jej siedzibą, żarcik w sam raz dla jej poziomu.
  • 2009-11-05 20:50 | panpolitycznykarol

    nie etyczne namawianie przez red. rymanowskiego kolegi dziennikarza do uniknięcia odpowiedizalności , w czasie rozmowy telefonicznej . to jest klasa pana rymanowskiego.