Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Grypa na Ukrainie

(3)
2009-11-02 15:50 | Redakcja
Czy obawiają się Państwo epidemii w Polsce? Czekamy na głosy!
 • 2009-11-02 19:53 | joanna kopytowska

  Re: Grypa na Ukrainie

  Nie obawiam się grypy w Polsce bo wydaje mi się że podobnie jak zasygnalizowano to w artykule przyczyną grypy JEST BRAK OGRZEWANIA MIESZKAŃ i niedożywienie występujące prawdopodobnie w stopniu nieznanym już w Polsce jest mi z tego powodu przykro i życzę Ukraińcom wszechstronnej wreszcie pomocy z Polski i z całej Europy zostawiana na pastwę Rosji ambitnie podkreślająca swoje aspiracje proeuropejskie Ukraina płaci biedą za pozostawanie buforem między '' światem cywilizowanym '' a '' imperium zła '' na prawdę wszystkim opłaca się przyjąć Ukrainę w orbitę wpływów zachodnioeuropejskich a to wymaga dużych nakładów na programy pomocowe UE boi się jednak trochę za bardzo PUtina no i Ukraińcy są zakładnikiem niezręcznej sytuacji tak jak kiedyś Zachodnia Europa oddała Polskę na pastwę Stalina tak teraz Ukraina jest oddana na pastwę Putina ech polityka polityka
 • 2009-11-03 16:10 | WideoKRET

  Oczywiście brak ogrzewania mieszkań i niedożywienie, ale w tym stwierdzeniu
  konkretnie chodzi o ognisko w którym wirus zaatakował, bo było szczegolnie na to narażone.

  A rozprzestrzenianie się wirusa to inna kwestia, osoby dożywione i z ciepłym mieszkaniem
  w kontakcie z chorym i tak w min 50% się zarażą.
  Pozatym niestety doszło do Ukrainy i Polski....

  Nie ma co się bać, o ile będziemy przestrzegać zasad higieny i ew. środków zapobiegawczych w przypadku pandemii.