Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

POLACY NAMÓWMY P. CIMOSZEWICZA ABY BRAŁ UDZIAŁ

(2)
2009-11-05 09:17 | bbb
W WYBORACH PREZYDENCKICH. JEDYNY I NAJLEPSZY KANDYDAT,KLASA INTELEKTUALNA ,MORALNA ZAWODOWA .W KROPCE NAD I POKAZAL JAK WIELKIM JEST CZŁOWIEKIEM ,POLITYKIEM I JAK POLSKE I POLAKOW PRZEDSTAWIAC ZA JEJ GRANICAMI.a tak nawisem p. Olejnik po chamskim zachowaniu do P. Kopacz powinna mieć zakaz prowadzenia programu jest wielu dziennikarzy lepszych od niej a przynajmniej posiadajacych kulture osobista.
  • 2009-11-13 21:51 | Lenin

    Re:POLACY NAMÓWMY P. CIMOSZEWICZA ABY BRAŁ UDZIAŁ

    Jeżeli zdecyduje się kandydować,to udowodni,że głupszy jest od żubra.Jeśli jest wielki,jak piszesz,to raczej nie będzie stawał w jednym szeregu z niedojdami.A p.Olejnik nieważne jaką ma kulturę.Ważne,że jest medialna.Dzisiaj to się liczy.Ludzie,którzy oglądają te głupie seriale w TV pisane przez jedną i tę samą osobę,nie potrzebują kulturalnych dziennikarzy.Nie cofniesz historii.Kiedyś były Pany i Chamy....Pany zostały w Katyniu....Więc wiesz,kto teraz rządzi....:)