Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Świąteczna niespodzianka Boba Dylana - nikt nie powinien być głodny w Święta

(1)
2009-11-05 10:30 | Joe
Niespodzianka jest tym większa, że Bob Dylan dochód z tej płyty przekazał na świąteczny zakup 500 tys. posiłków dla głodujących dzieci, uczących się w szkołach krajów Trzeciego Świata (zwanych eufemistycznie krajami rozwijającymi się), a także na 15 tys. posiłków dla ludzi bezdomnych z powodu kryzysu w Wielkiej Brytanii oraz poprzez organizację charytatywną Feeding America na posiłki świąteczne dla 1,4 miliona rodzin amerykańskich, głodujących w USA.

Na stronie Feeding America każdy może wspomóc intencje Artysty i złożyć datek na posiłek dla głodujących Amerykanów: http://www.feedingamerica.org

Poniżej fragment strony Feeding America oraz moje tłumaczenie:

“Each year, the Feeding America network provides food to more than 25 million low-income people facing hunger in the United States, including more than 9 million children and nearly 3 million seniors.”

“Każdego roku sieć organizacji charytatywnej Karmienie Ameryki dostarcza żywność dla ponad 25 milionów ludzi o niskich dochodach, doświadczających głodu w USA. Włączając w tą liczbę 9 milionów dzieci oraz prawie 3 miliony osób starszych. "

Brakuje w Trójce ważnych i niestety wciąż aktualnych piosenek Boba Dylana, jak: „Masters of War”, „Blowin' in the Wind” , czy „It's Alright Ma (I'm only bleeding)”