Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po co nam komisja sledcza.

(1)
2009-11-07 08:59 | anna12
Otoz Pani redaktor,po prawde.Nie ta Platformiana,w ktorej nie bylo rozmow na cmentarzu Rycha,Zbycha, Mira.Nie ta prawde,ze Zbychu cos nieopatrznie chlapnal,ale za to ocho,cho-wyjda na jaw brudy SLD i PIS.Nie ta prawde PO-w ktorej nie bylo zadnego przecieku od Tuska do zainteresowanej krecocej lody grupy.Mysle,ze slynaca ze standartow Platforma,dlatego przeglosowala taka uchwale o powolaniu Komisji,aby mozna ja bylo zaskarzyc.Zrobiono to przy uzyciu sily wiekszosci,czyli Platformy-dlatego ona sama jest odpowiedzialna za jej ksztalt.Czy "glupi lud to kupi?"-zobaczymy,oby sie nie przeliczyli.