Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bardzo dlugi SKOK

(2)
2009-11-07 09:41 | oszczedny
Pani Bianka Mikolajewska z uporem maniaka wraca do tematu SKOK-ow. Nie jestem w stanie zrozumiec komu az tak bardzo przeszkadza istnienie kas i na czyje zamowienie powstal ten artykul (kolejny z bardzo dlugiej serii). Wyraze moja opinie na temat SKOK-ow z punktu widzenia szarego obywatela, ktory martwi sie o swoj zasob portfela, a nie bankierow niemilosiernie dojacych swoja klientele. Otoz mam zalozony rachunek oszczednosciowy wlasnie w SKOK-u, nie place ani grosza za jego prowadzenie, pieniadze moge wplacac i wybierac w dowolnej chwili, a teraz najwazniejsze: rachunek jest wysoko oprocentowany - 5.5% w skali roku, taki zysk jest nie do pomyslenia w zwyklym banku. Mam tez ROR w banku PKO BP i dla porownania - prowadzenie konta kosztuje mnie miesiecznie prawie 10 zlotych (ostatnio byla podwyzka o 2 zlote), a oprocentowanie wypadlo mi z glowy bo jest to wartosc bliska zero, ktorej nie warto pamietac. SKOK nie stosuje zadnych cwaniackich zagrywek w stosunku do swoich klientow i zalacznikow do umowy pisanych malym drukiem. Kazdy kto zrobi proste porownanie oferty SKOK-u i innych bankow dojdzie do zgola innych wnioskow niz autorka tego artyukulu. A ze w zarzadzie siedzi polityk tej czy innej partii? a coz mnie to obchodzi??
  • 2009-11-24 18:09 | obywatel

    Re:Bardzo dlugi SKOK

    Oplata za prowadzenie rachunku w PKO BP jest rowna 6,90 zł a nie 10 zł, prawie tyle samo ale to prawie jednak troche sie rozni. Oprocentowanie roru jest zalezne od wkladu i wplywow i dochodzi do 4,5%. Przelewy na wszystkie rachunki w ramach tego samego banku sa bezplatne, a pieniadze wplacac i wyplacac w dowolnej chwili mozna juz od dawna w kazdym banku!