Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak nas informują serwisy informacyjne - Janicki & Wilk

(1)
2009-11-23 22:45 | czezz
"Kuchnia strachu" Mariusza Janickiego i Ewy Wilk - najlepszy artykuł w ostatnim wydaniu Polityki! Dlaczego go tu nie ma na stronie internetowej Polityki? Chciałam udostępnić na Facebooku.
Serwisów informacyjnych nie da się oglądać, to jest robienie ludziom wody z mózgu. Wszystkiemu winien brak edukacji medialnej w tym kraju. Polacy nie mają żadnych kompetencji medialnych, rośnie nam naród idiotów uzależnionych od gównianych nic niewartych sensacyjek.