Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Służbowe podróże ,,pielgrzyma” Dombrowicza

(1)
2009-12-02 01:56 | stopdombrowiczowi
Jest takie powiedzenie, że są granice, których przekraczać się nie powinno. Wyjątkowo często ma ono zastosowanie kiedy w grę wchodzi polityka, dalej jest już tylko margines. Nadajmy tej granicy imię ,,przyzwoitość”. Wbrew pozorom nie trzeba sięgać daleko aby wskazać przykład braku wstydu u osoby publicznej. Nasze miejskie ,,elity” mają w tym względzie wiele do powiedzenia. Miejsce w tej niechlubnej galerii sław zarezerwował sobie nasz nieziemski prezydent. Fakt, jednego odmówić mu nie można pomysłów na pozyskanie przyszłego elektoratu ma wiele niestety w tym przypadku z ilością nie idzie w parze jakość. Jakiego chwytu marketingowego użył tym razem boss naszego miasta?
Więcej na blogu www.stopdombrowiczowi.pl