Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ratujmy Dwójkę! - Wsparcie dla 2SLO!

(5)
2009-12-03 16:44 | arybaczyk
Droga Redakcjo, Drodzy Czytelnicy,

Jedno z najlepszych warszawskich liceów, 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące przy ul. Nowowiejskiej 5, ma być wyrzucone z budynku.
(http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7273189,Liceum_z_Nowowiejskiej_ma_klopoty__Musi_oddac_budynek.html
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7301218,Miasto_walczy_o_spoleczne_liceum.html)

Obecny właściciel budynku, Skarb Państwa, podpisał umowę ze szkołą do czerwca przyszłego roku i odmówił jej przedłużenia. Do szkoły już schodzą się zainteresowani kupnem.

2SLO to fantastyczna szkoła, która rozwija to co w uczniach najlepsze - kreatywność, niezależność, upór - jednocześnie wymagając rzetelnej, codziennej pracy. Ukończenie tego liceum poszerzyło horyzonty moje i moich znajomych i dzięki postawom które nam tam wpojono dzisiaj możemy studiować na całym świecie i pracować tam gdzie chcemy.

Chciałbym prosić tych z państwa, którym nie jest obojętny los jednego z najlepszych warszawskich liceów o wsparcie w postaci wysłania listu poparcia dla 2SLO do pani Prezydent Warszawy, Ministra Skarbu, posłów na których pańtwo głosowali a także zainteresowania wszystkich mediów jakie są państwo w stanie zmobilizować, by pomóc tej szkole pozostać na swoim miejscu.

Działalność 2SLO jest pod wieloma względami wyjątkowa i byłoby ogromną stratą, nie tylko dla Warszawy, ale też dla nas wszystkich, gdyby takie przedsięwzięcia jak prężnie działające licea nie otrzymywały potrzebnego wsparcia od społeczeństwa w tak wyjątkowo ciężkich chwilach.
Wszelkie informacje o rozwoju sytuacji mogą państwo poznać ze strony liceum - http://www.2slo.pl/aktualnosci/297

Uczniowie, absolwenci i nauczyciele proszą o wsparcie – Ratujmy Dwójkę!