Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bronię Farfała

(2)
Nie przeszkadza mi, że TVP jest gotowa wyłuskać 4,5 mln złotych na rejestrację wspomnień kombatantów, które m.in. mają być wykorzystywane do różnych produkcji telewizyjnych.
  • 2009-12-09 16:27 | wikonwi

    Bronię Farfała

    Pytanie właściwe, brak odpowiedzi wcale mnie nie dziwi ponieważ ostaniami czasy sprawozdania finansowe tej instytucji stały się poufne, łamane przez tajne. Chce pani min. Grada załatwić i wsadzić do więzienia za ujawnienie tajemnicy tak zwany przeciek kontrolowany. To tylko CBA pod starym kierownictwem takie sztuczki robiło.
  • 2009-12-10 12:46 | Helmut

    wspomagacz za nasze!

    prosze wybaczyc, ale rozdawanie pieniedzy przez publiczna TV jest nie na miejscu. W pewnej czesci, te pieniadze sa rowniez moje. Nawolywanie obywateli do oplacania abonamentu, by nastepnie lekka reka przekazywac na podobnie "szczytne cele", jest drwina. O stronie politycznej sprawy nie wspomne, choc ma kapitalne znaczenie. Gdy spojrzymy, jakie postacie "kryja" sie za "obdarowanymi", to nic dodac, nic ujac.