Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

red. Olejnik w kropce... nad i

(1)
2009-12-18 12:08 | toja1945Red. Olejnik w kropce.
17.12 w tvn24 prof. Kołodko „splantował” prof. Balcerowicza.
W powojennej Polsce przeżyłem dwa manifesty:
1. manifest PKWN, zweryfikowany przez życie po 45 latach,
2. manifest Balcerowicza z 17 grudnia, który (wg prof. Kołodki) zostanie zweryfikowany przez życie za kilka lat (pięć).
To mocno zdenerwowało i chyba wystraszyło Panią Redaktor, co z kolei mnie się udzieliło. Uważam, że osoby publiczne nie powinny okazywać zdenerwowania, bo to osłabia moją wiarę w świetlaną przyszłość, fundowaną mi przez prof. Balcerowicza.