Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

OLECHOWSKI KANDYDUJE !

(1)
2009-12-21 14:51 | tkw
Andrzej Olechowski ogłosił ponoć, że zdecydował się kandydować na prezydenta. Przedtem jednak przez długi czas krygował się, "jeszcze nie wiem", "zobaczę co ludzie powiedzą", itd. Jak panienka, co to "chciałabym i bojem siem". W 1981 r. jak telewizja trochę znormalniała, widziałem relację z konkursu na dyrektora jakiegoś zakładu. Komisja kolejno przepytywała kandydatów. Jeden z nich zaczął swoje wystąpienie od "ja tam nie muszę być dyrektorem ..." (że niby taki pazerny na władze to on nie jest ...), na co komisja mu przerwała stwierdzeniem "to po co pan tu przyszedł i nam czas zajmuje ?". Inny kandydat zaczął od "ja chcę być dyrektorem, wiem co trzeba zmienić w zakładzie żeby dobrze prosperował, ale żeby to zrobić to muszę zostać dyrektorem, bo tylko dyrektor może to wprowadzić, więc kandyduję i mam nadzieję wygrać". I wygrał.

Pozdrawiam i WESOŁYCH !