Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pomóż Gruzji!

(4)
2009-12-25 17:06 | Dato
Jestem studentem z Gruzji na UW.
Chyba słyszaliście o sytuacji w moim kraju.
Chodzi mi nawet nie o Osetię Płd. O Prezydenta Republiki Gruzja – Micheila Saakaszwili’ego.
Nie jest tajemnicą, że przegnębia opozycję, rozgania przemocą demonstracje pokojowe w Tbilisi, zaczyna niepotrzebną wojnę z Ruskami (które a propos nie są świętymi). Tym razem zniszczył w Kutaisi pomnik Gruzinom, którzy walczyli przeciwko nazistowcom podczas 2 Wojny światowej!! Sprawdźcie, na przykład: http://blog.rp.pl/haszczynski/2009/12/21/prowokator-micheil-saakaszwili/
Jest to dla nas pamięć o dziadkach, zginionych podczas wojny. Micheila Saakaszwili chcę zniszczyć całą pamięć o gruzińskich bohaterach tej wojny! Co dalej?Założy pomnik SS?
Podtrzymajcie nasz gruziński naród, Polacy! Jesteście słynni u nas za wolny i demokratyczny naród. Pomóżcie występić przeciwko polityki Saakaszwili’ego! Chcęmy być demokratycznym europejskim narodem. Podtrzymajcie diasporę Gruzińską w walce przeciw nazizmu Saakaszwili’ego na najbliższym happeningu.
Razem potrafimy!!