Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mroczne strony sieci

(3)
Mimo że formalnie przekroczył właśnie czterdziestkę, przywykliśmy uznawać Internet za cudowne dziecko naszej cywilizacji. Zachłyśnięci jego możliwościami nie zauważyliśmy jednak, jak w tle rozwijała się cały czas jego mroczna strona. W tym roku dała nam się ona wyjątkowo mocno we znaki.
 • 2009-12-28 02:32 | Adam 2222

  Mroczne strony sieci


  Sz.P. Stasiak, sadze ze podobnie jak pan, komentowano wynalezienie druku.
  Dawno, dawno temu, KTT poradzil polskiej inteligencji, oburzonej, podobnie jak pan, programami w TV by uzywali, wylacznika TV. Proste, skuteczne i bez stessowe.
  Kto wg pana ma ustalac co jest a co nie jest chamstwem ? Pan ? M. Olejnik czy obiekt jej uczuc religijnych kardynal Dziwisz ? A moze wlasciciele mediow, ktorzy traca mozgi do prania ?
  Skad u wszelkiej masci demokratow, ktorzy jak dojda do wladzy, cenzorskie ciagaty ?

 • 2009-12-29 17:22 | Bohun

  Re:Mroczne strony sieci

  Temat odgrzany i wiele razy przewałkowany. Po prostu nie należy przejmować się bzdurami co inni piszą i, w które na dodatek sami nie wierzą. A jeśli wierzą to są idiotami do n-tej potęgi.
  A problemem nie jest internet tylko społeczeństwo i polska mentalność. Z tego co wiem, to w innych krajach nie ma takiego stopnia strollowania. I jeśli ktoś chce sobie potrollować to zagląda sobie do Onetu, a jeśli chce rzeczowej dyskusji to zagląda np na Politykę.
 • 2009-12-29 21:39 | ja

  Re:Mroczne strony sieci

  Widzę że autor złożył sobie życzenia na Nowy Rok.

  Pan miliarder już czuje że "kupka" dolarów się zmniejsza i próbuje zatrzymać ten proces.
  W dzisiejszych czasach nie istnieje monopol na informację. Jeśli pan miliarder lub "Polityka" zacznie żądać opłat za artykuły, większość przeniesie się na inne portale, którym wystarczy "marny" zarobek z reklam.

  PS
  "Wysokiej jakości produkty" - w odniesieniu do dzisiejszego dziennikarstwa? To chyba jakiś dowcip?