Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do kurtki nędzy

(2)
Dwie sprawy związane ze zmianą klimatu wywołują ostatnio gorące dyskusje. Pierwszą jest fiasko konferencji w Kopenhadze, natomiast sprawa druga to przetaczające się przez media pytanie, dlaczego narciarka Justyna Kowalczyk w nowej reprezentacyjnej kurtce marznie.
 • 2009-12-30 23:23 | andy

  Jak zwykle świetne :)

  Byłoby miło gdyby Pańskie teksty ukazały się kiedyś w formie drukowanej.
 • 2009-12-30 23:38 | tkw

  Re:Do kurtki nędzy

  Skoro kurtki już są, to zostawić je w spokoju i tylko zamienić miejscami Adasia i Justynę. Niech Adaś sobie pobiega a Justyna poskacze, wtedy nie trzeba będzie kasy na nowe kurtki i zaoszczędzoną kasę wydadzą na grzańca, po którym Justyna skoczy jeszcze dalej a Adaś pobiegnie, że hej ...
  A szczyt w Kopenhadze powinien był ustalić wpierw, czy w piekle to jest zimno czy gorąco (bo to różnie mówią ...). Kto wie, może jak się ociepli to będziemy bliżej raju ? A może dalej ? Ja to bym chciał wiedzieć, bo nie wiem jaką kurtkę kupić ...

  Ukłony dla Autora, uśmiałem się.