Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nagroda Darwina 2010

(2)
2010-01-02 17:36 | tkw
Cytat z onet.pl:
"Dwaj włamywacze zostali laureatami tegorocznych Nagród Darwina. Przestępcy zginęli podczas wysadzania w powietrze bankomatu w Belgii.
Niedoszli złodzieje chcieli dostać się do bankomatu i ukraść pieniądze. Ilość podłożonego przez nich dynamitu była jednak na tyle duża, że w powietrze wyleciał niemal cały bank. Włamywacze nie zachowali bezpiecznej odległości i ponieśli śmierć - tłumaczy cytowana przez "Daily Telegraph" autorka dorocznego plebiscytu, Wendy Northcutt.

Wśród nominowanych do tegorocznych nagród był także 32-letni Amerykanin. Mężczyzna rzucił się pod samochód, by dostać w szpitalu środki przeciwbólowe. Nie przeżył jednak potrącenia przez auto i zginął na miejscu.

Sporo głosów otrzymał również mieszkaniec Indii, któremu przyśniło się, że pod jego domem zakopane jest złoto. Poniósł śmierć, gdy zawaliły się na niego ściany pięciometrowego tunelu, który sam wykopał pod swoją posesją.

Organizatorzy przypominają, że Nagrody Darwina mają upamiętnić osoby, które przyczyniły się do przetrwania naszego gatunku, poprzez eliminacje swoich genów."
TKW: ma ktoś pomysł jak namówić "naszych" polityków do uzyskania tej Nagrody ? Ja czasem, jak ich słucham, to mam ochotę samemu wyeliminować ich geny, ale strach jest ... kto się zajmie moimi kotami i psem ...


podaje link:
http://wiadomosci.onet.pl/2104242,12,zlodzieje_zgineli_podczas_wysadzania_bankomatu,item.html