Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jacek Rostowski

(5)
Mimo że żadnego sportu nie uprawia, świetnie nauczył się grać w drużynie.
 • 2010-01-04 00:50 | Adam 2222

  Minister z temperamentem

  Przepraszam, o ile w ciagu tych dwoch lat minister Rostowski obnizyl zadluzenie Polski? Jakos tej informacji nie znalazlem w artykule.
  Och, jestem pewien ze nie powiekszyl dlugu.

  Troche mnie ciekawi jak to jest ze wielcy liberalowie, zwolenicy wolnego rynku jak Balcerowicz, Bielecki itp nie moga zyc bez panstwowej posady ?

 • 2010-01-04 06:49 | the mentor

  Re:Jacek Rostowski

  Rostowski zajmuje najbardziej odpowiedzialne stanowisko w rzadzie. Pomimo braku jakiejkolwiek strategii rozwoju dla kraju potrafi latac dziury budzetowe(do tej pory) by rzad wypelnial swoje zoobowiazania. I to wszystko co pozytywne.

  Widac z artykulu jeszcze raz - jak koles dba o kolesia. Rostowskiego bezpartyjny status to parodia. Podzielam komentzrz powyzej, jak to mozliwe ze mistrzowie wolnego rynku nie potrafa odejsc od koryta i ciagle zeruja na podatkowiczu. Juz przez dwie dekady.

  I jaka wielka szkoda ze Polityka nie nawiazala do dzialalnosci Brukselskiego Biura Solidarnisci w latach 80 ktore Rostowski czesto odwiedzal.

  Panowie; Rostowski, Milewski, Bielecki, Trzeciakowski, Lewandowski, Balcerowicz, Sachs i Soros tam dyskutowali. Na pewno Polityka jest w stanie poinformowac nas o czym byly te dyskusje i jakie porozumienia osiagnieto.

 • 2010-01-05 07:01 | Wojtek

  Re:Jacek Rostowski

  To po Balcerowiczu facet kyory rozumie finanse panstwa. Jego diagnoza finansowa sie sprawdzila pomimo ujadania kundelkow i zezowatych. Brawo panie VINCENT. I to opluwanie przez Braci K chyba go wzmocnilo !
 • 2010-01-05 13:44 | Wojciech

  Re:Jacek Rostowski

  Nie mogę pojąć dlaczego obywatele obcych państw zajmują kluczowe stanowiska w państwie. Służą dwóm panom i od obydwu biorą pieniądze. Sikorski jest kojarzony z agentem CIA, Rostowski nie wiem, ale obaj w przypadku zdrady lub szpiegostwa lub korupcji zawsze mogą uciec do swoich. Czy nie ma Polaków w polskim rządzie. Podobnie było za Sasów i mamy skutki.
 • 2010-02-01 20:23 | Jatyon

  Re:Jacek Rostowski

  "Rostowski wejdzie na sejmową trybunę, na pewno przyłoży opozycji. Głównie zresztą PiS". Nie ma się z czego cieszyć, został powołany do zarządzania państwowymi finansami, a nie do "przykładania"