Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Super resort europejski

(3)
Z nowym rokiem kończy żywot instytucja, która wydała dwóch unijnych komisarzy, wiceszefa europarlamentu oraz prezesa dużego banku.
 • 2010-01-04 01:12 | Adam 2222

  MSZ łączy się z UKIE


  "Z tych właśnie powodów w 2005 r. ówczesne kierownictwo resortu podjęło decyzję o zakupie biurowca za 72 mln zł. Najwyższa Izba Kontroli, która zbadała transakcję oceniła, że MSZ sporo przepłacił. W rzeczywistości budynek wart był 20 mln zł. mniej. "
  To kto wtedy byl MSZ, Adam Daniel Rotfeld czy Stefan Meller i dlaczego tym nie zajela sie prokuratura ?
 • 2010-01-04 11:52 | vege9@wp.pl

  Re:Super resort europejski

  ...b.pryncypialny ważny doniosły artykuł!Nr 1 w 2010 r.Właśnie artykuły w tym stylu (dotyczące UE wydarzania się z DATĄ 1 12 2009 wszystkich bez wyjątku obywateli RP wewnątrz UE w warunkach obowiązywania Kapitalizmu prawdziwego(unijnego)nieamerykańskiego (wyjaśniające ... odbiorcom co to jest Kapitalizm prawdziwy /unijny/winne pozostawać artykułami wiodącymi w gazecie "POLITYKA" /jako z tą DATĄ gazecie :unijnej (krajowounijnej vel unijnokrajowej)dotąd krajowej /.Jeżeli warunkiem redagowania dorzecznego gazety po tej DACIE jest orientacja czym różni się Kapitalizm prawdziwy (unijny)od Kapitalizmu nieprawdziwego.
 • 2010-01-07 11:31 | edukacyjny

  Re:Super resort europejski

  ...tytuł artykułu jest nieścisły konstytucyjnie!A tedy nie "super resort europejski" lecz poprawnie: MSZ= super resort polski /unijny/ czyli NADresort.Jeżeli do DATY 12 12 2009 resorty łącznie z MSZ były resortami zwyczajnymi w świetle "powiatowej" Konstytucji RP autorstwa rządu SLD (PZPR).
  Autor posiada nikłą znajomość prawa konstytucyjnego -stąd myli ze sobą różne pojęcia.Z DATĄ 1 12 2009 powstał NOWY stan prawny RP.

  (autor artykułu zaczął wydarzać się wewnątrz UE za pośrednictwem 5oeurodeputowanych2009 czyli za pośrednictwem 5o Prezydentów RP ,jeżeli do tej DATY wydarzał się za pośrednictwem 1 Prezydenta RP i 1 Premiera RP - Premier do do tej DATY wydarzał się w randze Prezydenta RP a Prezydent RP w randze Premiera RP (spór o samolot)).Autor artykułu nie wie w jakiej wydarza się randze po DACIE 1 12 2009 1/ze stanowiska konstytucyjnego RP i UE ??