Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak pomóc mieszkańcom Helu

(2)
Warszawski sąd zezwolił oskarżonemu o korupcję Mirosławowi Wądołowskiemu na dokończenie kadencji burmistrza Helu. Wądołowski, według prokuratury, wziął 150 tysięcy złotych łapówki za ustawienie przetargu na sprzedaż miejskiej działki.
 • 2010-01-06 20:38 | tkw

  Tę rękę ...

  Cytat:
  „Co prawda przyznał się do wzięcia skórzanej aktówki w prezencie od inwestorów, ale jednocześnie zastrzegł, że nie spodziewał się tam znaleźć 150 tys. zł, które były wewnątrz. „
  TKW: ot siurpryza (od surprise), niby tylko teczuszka a w środku „kinder-niespodzianka” ! Jak mój znajomy, zabawiał się z panienką a potem stwierdził, „że się nie spodziewał” (teraz płaci alimenty). Za samo robienie z siebie idioty bym go wylał na zbity pysk.
  Cytat:
  „Zresztą nie wiadomo, czy ręka wyciągnięta po tę aktówkę, była ręką burmistrza, bo on sobie tego przypomnieć nie może.”
  TKW: szkoda że w odpowiedniej chwili ktoś tej ręki nie ciachnął maczetą, wiadomo by było, kto zawyje. No i wtedy może by jednak zapamiętał ...
 • 2010-01-07 01:28 | Adam 2222

  Re:Jak pomóc mieszkańcom Helu


  To jest diskriminacja plci.
  Sawicka oprocz kasy miala cielesne uciechy na koszt CBA a panu burmistrz juz nie.
  Trzeba panie Bochniarz, Szczuke, Kwasniewska i ten caly kwiat Ruchu Kobiet poprosic o pomoc.