Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Deportacja

(1)
2010-01-08 22:32 | tkw
Podaję za onet.pl:

Francuskie władze wydaliły z kraju muzułmańskiego duchownego, oskarżonego o wygłaszanie "mów nienawiści" wobec Zachodu.
Obywtael Egiptu Ali Ibrahim el-Soudany, który głosił swoje kazania się w jednym z meczetów w pobliżu Paryża, został określony przez francuskiego ministra spraw wewnętrznych, Brice Hortefeux, jako jednostka "szczególnie niebezpieczna". Muzułmański duchowny nie tylko deklarował pogardę dla wartości społeczeństwa, w którym żył, ale wręcz nawoływał wiernych do „wojny z Zachodem”.

Francuski minister poinformował, że począwszy od 2001 roku z Francji deportowano 129 radykalnie nastrojonych muzułmanów, w tym 29 imamów.

Francja ma największą wśród krajów europejskich populację wyznawców islamu, która jest szacowana na 5 mln ludzi.

TKW: no to zostało do wyrzucenia 4.999.999. Zdaje się, że France trochę zmądrzeli, dobrze byłoby, gdyby władze w Polsce trochę pomyślały zanim zaczną wpuszczać muzułmanów na większą skalę. Wolę dmuchać na zimne.

Pozdrawiam