Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nadzór finansowy złamał prawo !

(1)
2010-01-10 16:52 | tkw
Taki "news" ukazał się na onet.pl
Po wejściu do środka okazuje się, że chodzi o Szwajcarię ... Ilu nie weszło do środka ?

Melchior Wańkowicz opisuje, jak to przed wojną dziennikarze jakiegoś piśmidła mieli "na pieńku" z Szefem Wydziału Prasowego (czy jakaś podobna funkcja), Facet nazywał się Angerman. Codziennie coś tam negatywnego na niego pisali. Wreszcie pewnego dnia piśmidło wywaliło na pierwszej stronie tytuł na pół strony: "ANGERMAN PORWAŁ DWIE NIELETNIE DZIEWCZĘTA !!!!!!!!!!". Pod spodem był malutkim tekstem odsyłacz na n-tą stronę. Tam była krótka informacja, że w Szwecji wylała rzeka Angerman i utonęły dwie dziewczynki.

Mistrzu Wańkowicz (patron szkoły dziennikarskiej na Nowym Świecie w Warszawie), byłeś WIELKI ! Twoje nauki nie poszły na marne ! (tak na marginesie - zdaje się, że onet.pl jest PO, nadzór bankowy jest PIS - polski nadzór, nie szwajcarski, Helveci nie obawiajcie się Jarosława)

link:
http://biznes.onet.pl/ujawnienie-danych-o-klientach-ubs-bylo-nielegalne,18593,3106914,1,prasa-detal

Pozdrawiam