Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawa zimowego pasażera

(4)
Polska, a wraz z nią znaczna część Europy nie radzi sobie z atakiem zimy – na co mogą liczyć pechowi pasażerowie samolotów i pociągów?
 • 2010-01-10 20:33 | Redakcja POLITYKA.PL

  Czy Państwo także odczuli atak zimy?

 • 2010-01-10 21:21 | tkw

  Re:Prawa zimowego pasażera

  A ja mieszkam na wsi (właściwie trochę poza wsią, mam tylko dwu sąsiadów). Przysypało niekiepsko, ale JEST PIĘKNIE ! Dziś rano sąsiad przyjechał traktorem i umożliwił mi wyjazd z garażu (mam z garażu do drogi ok. 200 m), nie musiałem go prosić, sam na to wpadł (co to znaczy mieć dobrego sąsiada, na wsi wygląda to nieco inaczej niż w mieście). Śnieg po kolana, aż właził mi w gumiaki, jak wyszedłem dać jeść kotom i psu, ale cały czas jest bieluśki, nie to co w mieście, gdzie zaraz jest szara breja. Cisza, spokój, na śniegu ślady zwierzaków (także zajęcy, ptaków itd). Sielanka. Zupełnie, jakby to nie była Polska Anno Domini 2010. Mam zapas jedzenia na miesiąc, to nie muszę się nigdzie ruszać. CHWILO TRWAJ !

  Pozdrawiam
 • 2010-01-12 08:44 | colon

  Re:Prawa zimowego pasażera

  Uważam, że pierwszym prawem powinno być prawo do pozostania w domu, jeśli pogoda jest nieodpowiednia :)
 • 2010-01-12 19:54 | Fizia

  Re:Prawa zimowego pasażera

  Chciałabym zwrócić państwu uwagę na nieścisłość w waszym artykule dotyczącą czasu spóźnienia pociągów i upustów cenowych. Piszecie państwo o 25% zniżce przy opóźnieniu do 60min i 50% w przypadku opóźnienia ponad 60min, zaś PKP na swojej stronie podaje: 25% za 60-119min i 50% powyżej 120 minut spóźnienia.