Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Manuel Castells. Władza sieci

(1)
Jeszcze długo nie zniknie z czołówek naukowych rankingów. Fascynująco opowiada o nowym społeczeństwie, rodzącym się z rewolucji informatycznej.
  • 2010-01-17 14:33 | tkw

    Władza PO.

    Cytat:
    "Choć nie zajmuje się Polską, to jednak jego książka jest doskonałym kluczem, by zrozumieć, na czym polega fenomen władzy Platformy Obywatelskiej. Klucz ten wyraża się w jednej z konkluzji, że dziś cała polityka jest polityką medialną, co jednak nie polega na fizycznym kontrolowaniu mediów, lecz na umiejętności wykorzystania mediów do narzucania politycznej agendy."
    TKW: właśnie.